زهرا امير ابراهيمي

امیرابراهیمی در گفت و گو با شهروند، فیلم پخش شده را "جعلی" خواند

فیلم مس.تهجن بازیگر سریال نرگس، جنجال آفرید

طی روزهای اخیر، پخش فیلم مس.تهجن که به دروغ شایعه شده است متعلق به زهرا امیر ابراهیمی بازیگر مشهور سریال نرگس است، جنجال فراوانی به پا کرده است و حتی این فیلم نیز در اینترنت پخش شده است.

خبرنگار "شهروند" با بیان این مطلب اعلام کرد که شنیده شده است برخی جریان ها با سوء استفاده از این شایعه ی کذب، زهرا امیرابراهیمی را ممنوع التصویر کرده و تمام فیلم های وی که در نوبت نمایش بوده به حالت تعلیق درآمده اند.

این در حالی است که فیلم مذکور، توسط خود زنی که شباهتی (هر چند زیاد) با خانم امیرابراهیمی دارد، فیلمبرداری می شود و این مساله کذب بودن فیلم مذکور را تایید می کند.
خبرنگار "شهروند" می افزاید: در سال های گذشته نیز فیلم های با مضامینی چنین با حضور افراد شبیه به بازیگران سینمای ایران در ایران منتشر شده بود که پخش کنندگان این سی دی ها، به حبس و اعدام محکوم شده اند.

گفتنی ست، خبرنگار شهروند پس از ساعت ها تلاش لحظاتی پیش موفق به گفت و گو با امیرابراهیمی شد. وی در این گفت و گو، اعلام کرده که فیلم مذکور جعلی است و از منتشر کننده ی این فیلم جعلی شکایت خواهد کرد.
به زودی متن کامل گفت و گوی خبرنگار "شهروند" با ایشان منتشر می شود


منبع : خبرگزاری شهروند.

 

 
خودکشی نا فرجام یک هنر پیشه زن... (9 آبان)

گروه حوادث : یک هنر پیشه زن ، صبح دیروز به دلایل نا معلومی اقدام به خودکشی کرد...

.... یکی از دلایل این حادثه ، پخش تصاویر غیر اخلاقی....
چندی پیش خبری مبنی بر پخش فیلم مس.تهجن که به دروغ شایعه شده است بازیگر مشهور سریال نرگس است،
و اکنون در قسمت حوادث جام جم اینگونه نوشته شده...


گروه حوادث : یک هنر پیشه زن ، صبح دیروز به دلایل نا معلومی اقدام به خودکشی کرد...
به گزارش جام جم ، روز گذشته مشخص شد یکی از هنر پیشه های زن در شمال تهران به دلیل روبه رو شدن با برخی مشکلات دست به خودکشی زده است.
ماجرای این حادثه زمانی فاش شد که هنگام تحقیق از این دختر در ارتباط با مشکلاتش ، او از یک فرصت استفاده و اقدام به خودکشی کرد که بلا فاصله به یک مرکز درمانی در شمال تهران منتقل شد و از مرگ نجات یافت.
هنوز در خصوص علل و انگیزه های واقعی این حادثه گزارشی منتشر نشده است.
آخرین خبرها حاکی است، این هنرپیشه جوان هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه یکی از مراکز درمانی تهران بستری است.
چند نفر از عوامل مرتبط با این هنر پیشه عنوان کردند: این هنر پیشه جوان اخیراً با مشکلات عدیده ای روبه رو شده بود که بشدت تحت فشار قرار داشت و این موضوع موجب تصمیم غیرعقلانی از سوی نامبرده مبنی بر خودکشی شده است.
همکاران وی با تایید خبر خودکشی ناموفق این دختر هنرپیشه عنوان کردند ، امیدواریم برای حل مشکلی که با آن دست به گریبان است ، راه حلی منطقی پیدا کند.

برخی دیگر از کسانی که با این هنر پیشه در ارتباط هستند ، عنوان کردند ؛ یکی از دلایل این حادثه ، پخش تصاویر غیر اخلاقی در قالب یک سی دی بوده که به وی منتسب شده است.


منبع : روزنامه جام جم و جام جم آنلاین.

 

 

http://aycu24.webshots.com/image/40703/2003239674349577174_rs.jpg

_______________________________________________________________________

خودكشي بازيگر زن سريال نرگس صحت ندارد... (9 آبان)

اقدام به خودكشي هنرپيشه زن سريال نرگس تكذيب شد....


رئيس مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي تهران بزرگ: خودكشي بازيگر زن سريال نرگس صحت ندارد ...
محمد تورنگ رئيس مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با تاييد اين خبر افزود: اين هنر‌پيشه زن هم‌اكنون در سلامت كامل است و خبر خودكشي او هنگام بازجويي ماموران صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر ديروز از سوي منابع غير رسمي اعلام شد، يكي از هنرپيشه‌هاي زن سريال نرگس صبح ديروز هنگام تحقيق ماموران اقدام به خودكشي كرده است كه بلافاصله به بيمارستاني در شمال تهران منتقل شده است.

مدتي است تصاويري غير اخلاقي منتسب به اين هنرپيشه زن در سايت‌هاي اينترنتي منتشر شده است كه وي با تكذيب اين موضوع اعلام كرده است از انتشار دهنده‌هاي آن شكايت مي‌كند.
تورنگ افزود: هم اكنون تحقيقات در رابطه با صحت اين تصاوير و دليل انتشار آن از سوي ماموران ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری فارس

Ebrahimi has dismissed the film as a fake made by a vengeful former fiance. Photograph: Robert Tait


_______________________________________________________________________

اسيدپاشي اينترنتي! (11 آبان)

سال‌هاست عادت کرده‌ايم خبر اسيدپاشي جوانان نخاله‌اي را بشنویم....
انتشار تصاوير خصوصي منتسب به يک بازيگر تلويزيون در اينترنت...
سي‌دي ميهماني يکي از تيم‌هاي معروف ...

سال‌هاست عادت کرده‌ايم خبر اسيدپاشي جوانان نخاله‌اي را بشنويم که با يک جواب منفي شنيدن، با يک پارچ اسيد انتقام خود را از يک خانواده گرفته و عمر يک انسان را به تباهي بکشاند.

اگر در چنين مواردي، بحثي در اين باره مي‌شد، موضوع به افراد عوام جامعه منتسب مي‌شد، اما حالا در وضعيتي که از پيشرفته‌ترين تکنولوژي بشري براي انتشار خصوصي‌ترين تصاوير و عکس‌ها استفاده مي‌شود، بايد به روشني گفت، با سوءاستفاده از فضاي مجازي که به تازگي گسترش پيدا کرده، هيچ طبقه‌اي در حاشيه امنيت نيست و متأسفانه، گذشت زمان و بي‌تفاوتي برخي دستگاه‌ها، از آينده خطرناکي حکايت دارد.

انتشار تصاوير خصوصي منتسب به يک بازيگر تلويزيون در اينترنت که به نظر مي‌آيد از حيث شکل و شمايل و پيش‌بيني‌هاي فني با برنامه‌ريزي طراحي شده و از طرفي، بازار عجيب و غريب نقل و انتقال اين تصاوير در موبايل‌ها و فروش سي‌دي آن در اماکن عمومي گرم است، ‌چه نتيجه‌‍اي براي اخلاق و امنيت رواني جامعه خواهد داشت؟

حالا نه تنها اين مشکل حل نشده، بلکه مي‌رود تا به مانند حادثه سي‌دي ميهماني يکي از تيم‌هاي معروف کشور، از پس اين ماجرا، يک جريان جنايي هم به وجود آيد و از عصر ديروز، شايعه خودکشي بازيگر مورد اشاره در محافل عمومي منتشر شده است.

البته شدت اين شايعه، به اندازه‌اي بوده که روزنامه رسمي ‌سازمان صداوسيما هم در اشتباهي عجيب، اقدام به انتشار اين خبر غيرواقعي کرده است.

البته دستگاه‌هاي و مراجع فرهنگي بايد هشيارانه، نوعي نظارت بر عملكرد چهره‌هاي مشهور و حواشي زندگي هنرمندان داشته باشند، اما مسلما براي انتشار برخي تصاوير غيراخلاقي از اين افراد، نمي‌توان هيچ‌گونه انگيزه خيرخواهانه‌اي را متصور شد.

متأسفانه در هفته‌اي که گذشت، هيچ‌کس از اين ديد به اين واقعه تلخ نگاه نکرد که عادي شدن چنين رخدادهايي براي جامعه، ضررهاي حيثيتي و اخلاقي فراواني خواهد داشت و دستگاه‌هاي فرهنگي، حقوقي و قضائي، نبايد در برابر چنين اتفاقي، دست بسته و در بحران‌هاي بزرگ‌تر خلع سلاح بمانند.

در تابستان سال 83 تصاويري از اس.تخرهاي زنانه تهران در ميادين و کوچه و بازار به فروش مي‌رسيد؛ آيا با متخلفان، آن قدر که به آبروي مردم لطمه وارد شده بود، برخورد شد که حالا كسي جرأت نکند به با آبروي انسان ديگري بازي کند؟!

در اينجا بحث بر سر ديدن تصاوير غير اخلاقي که به زندگي خصوصي دو انسان مرتبط است، نيست؛ موضوع بي‌تفاوتي جامعه به رويدادي است که شايد در اين بازار بي‌شرمي ‌راه افتاده، گريبان هر انسان ديگري را گرفته که هيچ کاري در مقام جايگزين نخواهد داشت.

 The image “http://i11.tinypic.com/47ak2s8.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

_______________________________________________________________________

فسادگر در روی زمین!
(11 آبان)

این هفته , یه فیلم منسوب به یکی از بازیگر های سریال نرگس(زهره خواهر بهروز , چون دیگه همه از این موضوع خبر دارن و مصداق غیبت نمیشه می گم ) در همه جا پخش شد

من کاری به راست یا دروغ بودن و ساختگی یا ساختگی نبودنش ندارم , ولی این موضوع از چند جهت واقعا جای بحث داره , اولا خود فیلم , خیلی ها اعتقاد دارن که این فیلم , از زندگی خصوصی افراد بوده و اون دو نفری که این فیلم ازشون گرفته شده قربانی های این حادثه اند(ازجمله تحلیل گر سایت بازتاب) ولی به نظر من کسایی که اینو می گن انقدر بچه مثبت بودن که حتی چند صحنه کوچیک از فیلم رو ندیدن(واقعا دیدن این فیلم به هیچ کس حتی کودکان بالای 18 سال توصیه نمی شود!) چون خیلی فرقه , بین کسی که ندونسته جلوی دوربین قرار می گیره(دوربین مخفی) با اون کسی که علی رقم اینکه می دونه جلوی دوربینه و حتی چند بار زاویه دوربین رو جلوش عوض می کنن و اون با وقاحت به کارش ادامه میده! در مورد این فیلم می تونم بگم , یا واقعا اون بنده خدا نبوده , ویا اگر اون بنده خدا بوده باشه(ویا هرکس دیکه ) هیج جای دلسوزی نداره , چون به نظر من واقعا این فیلم مصداق کامل فساده , مخصوصا فرد مذکر که تو فیلمه , با علم کامل اونجاست و حتی برای دوربین دست تکون میده! نکته بعد تبعات اجتماعیه این کاره , به صورت معمول خیلی از ما(حداقل کسایی که من میشناسم) اگه صبغه مذهبی داشته باشیم به خاطر اعتقاداتمون و اگر یه آدم معمولی باشیم , به خاطر اینکه می گیم خیلی بی کلاسیه, دنبال فیلم های اینجوری نمیریم , ولی با پخش این فیلم در سطح گسترده , و تحریک حس کنجکاوی , کار به جایی رسیده که زن و مرد , پیر و جون , دختر و پسر دنبال این فیلم می گردن که ببیننش! که دیگه واژه فساد فی العرض دیگه از این واضحتر به ذهن آدم خطور نمی کنه!( چند ملیون نفر در روز یه فیلم ان جوری رو ببینن!) اما گذشته از تبعات کوتاه مدت این فیلم که مربوط به دیدن فیلم میشه , این پدیده یه روی خیلی شوم تر و عمیق تر هم داره , و اون اینکه وقتی یه فیلم با این محتوا , و با حضور یه چهره آشنا( کاری ندارم خودش بود یا بدلش در هر صورت چهره , چهره آشناییه) قبح خیلی از مسایل در نظر عامه مردم(مخصوصا اونایی که زمینش رو هم دارن) می ریزه و انواع فسادهای دیگه(به جز دیدن فیلم ناجور) به صورت عملی رخ میده, که به نظر من این جنبش بسار وحشتناک تره!

 

 _______________________________________________________________________

خبر درگذشت زهرا امیر ابراهیمی (14آبان)

 

دیشب در صدای آمریکا خانمی اعلام کرد :
خانم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر نقش زهره در سریال نرگس درگذشته...دیشب در صدای آمریکا خانمی اعلام کرد که خانم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر نقش زهره در سریال نرگس درگذشته است و همچنین تسلیت به خانواده ایشان و جامعه هنری ایران گفتند که این خانم بسیار مطمئن بود که خانم زهرا امیر ابراهیمی فوت کرده است.

 
متهم پرونده زهرا امیرابراهیمی دستگیر شد 
(21 آبان)


به نقل از منابع خبری، مردی که پس از تکثیر و توزیع سی دی غیراخلاقی به دبی فرار کرده بود، توسط ماموران اینترپل دستگیر شد.

گفته می شود قرار است اینترپل، متهم دستگیر شده را به پلیس ایران تحویل دهد...به نقل از منابع خبری، مردی که پس از تکثیر و توزیع سی دی غیراخلاقی به دبی فرار کرده بود، توسط ماموران اینترپل دستگیر شد.

 

گفته می شود قرار است اینترپل، متهم دستگیر شده را به پلیس ایران تحویل دهد تا مقامات قضایی به پرونده او رسیدگی کنند.

 


 

بازتاب فیلم منتسب به امیرابراهیمی و رسانه های خارجی (22 آبان)

 

گاردین : حبس یک ساله و پرداخت جریمه 10 میلیون تومانی برای...
آسوشیتدپرس : سازمان های غیردولتی اروپا با بررسی فیلم ها به این نتیجه ...
فرانس پرس : زهرا امیرابراهیمی به تمام شایعات با مصاحبه با یک روزنامه ...

انتشار یک فیلم غیراخلاقی منتسب به یکی از هنرپیشه های کشورمان و اعلام اینکه فیلم مذکور متعلق به هنرپیشه مذکور نبوده است، در رسانه های خارجی بازتاب گسترده ای داشته است.


خبرگزاری رویترز اعلام کرد: واقعا بعید است که در کشوری اسلامی که حتی هنرپیشه های زن در فیلم ها و سریال ها طبق قوانین شرعی باید حجاب اسلامی را رعایت کنند، فردی پیدا شود که به ایفای نقش در فیمی غیراخلاقی بپردازد.

این خبرگزاری با جعلی توصیف کردن فیلم مذکور افزود: بررسی کارشناسانه فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی نشان داده است که او دست به چنین کاری نزده و فریم های دریافتی نیز موید همین مطلب است.

روزنامه گاردین چاپ لندن نیز نوشت: تکثیر غیرقانونی فیلم ها در ایران و حتی فروش سی دی و دی وی دی های زندگی خصوصی هنرپیشگان و افراد معروف این کشور به بازار مساعدی برای کسب درآمد افراد ناباب شده است.

این روزنامه افزود: درست یا غلط بودن حرکت هنرپیشه ایرانی در فیلم غیراخلاقی منتسب به او اصلا مورد بحث نیست بلکه عملکرد فردی که دست به تکثیر چنین صحنه هایی زده باید تقبیح شود.

گاردین افزود: حبس یک ساله و پرداخت جریمه 10 میلیون تومانی برای فردی که این سی دی را تکثیر کرده، نمی تواند مناسب باشد و به طور حتم باید راهکار بهتری برای شایعه پراکنان انتخاب کرد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز اعلام کرد: بسیاری از سازمان های غیردولتی اروپا با بررسی فیلم ها به این نتیجه رسیده اند که کیفیت هر یک با دیگری متفاوت است و ظاهرا فردی حرفه ای دست به تولید آنها زده است.
این خبرگزاری افزود: باید منتظر مان و دید که این چهره هنری با وجود شایعات موجود خواهد توانست به فعالیت خود در عرصه سینما و تلویزیون ادامه دهد یا خیر؟

این خبرگزاری با اعلام اینکه بعضی افراد در ایران اقدام به دامن زدن به اینگونه حوادث می کنند تاکید کرد: انتشار فیلم میهمانی ها و مراسم خصوصی افراد معروف در ایران ظاهرا عادی شده است زیرا چندی پیش فیلم و عکس عروسی علی دایی، میهمانی گروهی از بازیکنان تیم استقلال و ... نیز به صورت غیرقانونی انتشار یافته بود

 

_______________________________________________________________________

دستگيری زهره تقلبی !‌ 
(24 آبان)زن مبدل خانم ابراهیمی به تمامی کارهای خود اعتراف کرده است...
متهم ردیف اول علی ملقب به قشو متواری شده است ...

رییس پلیس تهران:به حول قوه الهی و با تلاش ماموران نیروی انتظامی تهران بزرگ ۲ نفر از عوامل اصلی این پرونده را دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شد ولی هنوز متهم ردیف اول علی ملقب به قشو متواری شده است .اخرین گزارشات حاکی است که رد پای این شخص را تا حوالی زادگاه خود یعنی قزوین تعقیب کرده اند.

زن مبدل خانم ابراهیمی به تمامی کارهای خود اعتراف کرده است و فردا در شعبه ۲ دادگاه قضایی تهران محاکمه خواهد شد.رییس پلیس تهران:خانوم سکینه.م متولد ۶۱.۳.۱۳ تهران میباشد وی که ۲سالی است که از خانه ی پدری خود متواری شده است به خاطره پول و البته با فریب نقش اول این داستان (علی معروف به قشو) تن به این کار نا جوانمردانه داده است و البته از این عمل خود اظهار ندامت میکند و همه ی ماجرا را اعتراف کرده است.

www.300.blogfa.comگفتو گوی45 دقیقه ای زهرا امیرابراهیمی با گاردین
( 5 آذر )

به من گفت، کاری می کنم نتوانی سرت را بلند کنی!
گاردین با اشاره به اینکه «این هنرپیشه با حجاب کامل و مانتو با خبرنگاش گفت و گو کرده...

زهرا امیر ابرهیمی در گفت و گویی 45 دقیقه ای با «گاردین» گفت که برای اولین بار، سر و صدای انتشار این فیلم را از همکارانم شنیدم.

 

گاردین با اشاره به اینکه «این هنرپیشه با حجاب کامل و مانتو با خبرنگاش گفت و گو کرده»، نوشت: زهرا امیر ابرهیمی که صدها هزار نسخه از فیلم جعلی منتسب به وی در نقاط مختلف کشور پخش شده، گفت كه نامزد سابقش که وی را به «کینه توری» متهم کرد، با تكنيك هاي استودویی، براي تخريب موقعيت حرفه ای وی، این فیلم را منتشر و با تیراژ وسیع در سطح کشور منتشر کرده است.

 

وی افزود: من اقرار می کنم که چهره ی فردی که در آن فیلم بازی می کند، شبیه من است. گاردین مدعی می شود که «نامزد سابق این هنرپیشه 25 ساله سینما و تلویزیون اتهامات را پذیرفته است.»

 

این متهم با بیان این که «این فیلم در خانه ام فیلمبرداری شده» در ادعایی عجیب گفته که «فکر اين کار برای اولین بار به ذهن امیر ابراهیمی خطور کرده است و بعدا هم توسط خود او در سطح کشور پخش شده است.»

 

از سوی دیگر، زهرا امیر ابراهيمی می گوید: پس از آن که، رابطه با نامزدم را یک سال پیش به دلیل «خیانت» به هم زدم، او من را تهدید کرد و به گفت که «کاری خواهم کرد که از خجالت، نتوانم سرم را بلند کنم و مانع کار هنری من در ایران خواهد شد»

 

این هنرپیشه سینما و تلویزیون، ضمن انتقاد از پخش کنندگان و خریداران این فیلم جعلی ، با بیان این که «من و خانواده ام تصور می کرديم در جامعه ای منطقی زندگی می کنيم»، ادعا می کند که ۹۰ درصد مردم کشورش، این مسائل را به صورت جدی دنبال می کنند.

 

گاردين در بخش دیگری از گزارش خبرنگارش از تهران، می نویسید: نامزد سابق خانم امیرابراهيمی که دستيار کارگردان است، به جرم ساخت و توزيع اين فيلم، احتمالا به سه سال زندان و معادل ۶ هزار پوند جريمه محکوم خواهد شد.

 

 


کلیپ تصویری زهرا امیر ابراهیمی 


برای دانلود کلیپ بروی کلمه دانلود کلیک کنید حجم این کلیپ 8 مگابایت می باشد

|دانلود برنامه || ...Download |

 

 

 


 

کلیپ تصویری جدید زهرا امیر ابراهیمی

 

کلیپ تصویری جدید و بسیار زیبایی از زهرا امیر ابراهیمی به همراهی آهنگ باور به خوانندگی حمید عسکری ، این کلیپ با کیفیت بالا و قابل نمایش برای موبایل ها می باشد

 

|دانلود برنامه || ...Download |

 


چندی پیش كار زيباي دو خواننده خوب كشور را كه براي حمايت از زهرا امیر ابراهیمی خواندند شنیدیم و اکنون فایل تصویری آن را در لينك زير دريافت كنيد. از صاحبان وبلاگ ها و وب سايت هاي حامي خانم امير ابراهيمي نيز خواهشمنديم اين لينك يا خبر را با درج منبع در سايت خود قرار دهند تا بتوانيم بار ديگر غيرت ايراني را بر جهانيان ثابت كنيم.

-------------------------------------------------------------

دانلود کلیپتصویری با حجم 6.48 مگابایت

دانلود کلیپ تصویری با حجم 3.61 مگا بایت مخصوص موبايل با پسوند 3gp


 هيشکي نگفت يه دختر، تنها تو اين شهر شلوغ
بين نگاه هرزه‌ي مردم سر تا پا دروغ
چه حالي داشت وقتي همه آرزوهاش مرده بودن
وقتي که دستاي پليد، آبروش رو برده بودن
هيچ‌کي نفهميد چي کشيد
وقتي که مرگش رو مي‌ديد
توي هجوم نعره‌ها، هيچ‌کي صداش رو نشنيد

بدون دروغ نيست اين حرفا، داره صحت
همه‌ي ماها شديم يه مار چار و سه خط
ماييم وارث درد، ماييم باعث مرگ
غيرت ايرانيا رو صاعقه زد
حرفا بحثا رفت رو اعصاب، شد کابوس بد
کم‌کم خواست به صدا در بياره ناقوس مرگ
دختر ايراني، نا.موس تو! نا.موس من!
چرا کاري کرديم خودش بره به پابوس مرگ
چطوري دلمون اومد با آبروي يك دختر
ما بازي کنيم که زندگي‌ش بشه مختل
تو کنج اتاق تکيه داده اون تنها
خدا اشک رو به اون هديه داده بود شب‌ها
ولي حالا شب و روز، چشما تشنه‌ي اشک
طوري که ديگه تموم شده بود چشمه‌ي اشک
گفت: به خدا «اي خداي من، فقط يه خواهش
به من بگو همه‌ي اينا فقط يه خوابه
ولي خواب نيست، دخترک بيدار بود
دخترک بازيچه‌ي جماعت بي‌کار بود
بيمار شد از تهمت‌هاي کثيف و نابجا
اي خدا، بده دختر رو از دسيسه‌ها نجات

پس کجا رفته غيرت مرداي اين شهر شلوغ؟
تموم شهر پر شده از مردم سر تا پا دروغ

بيمار شد از تهمت‌هاي کثيف و نابجا
اي خدا، بده دختر رو از دسيسه‌ها نجات
تا به حال همچين بلايي سرت نيومده
که اگه بياد، مي‌گي «بلا از اين بدتر اومده؟»
ولي کدوم ما، جامون رو گذاشتيم جاش
که ببينيم چي مي‌کشه، ما هم بسوزيم پاش
کاش «ياس» مي‌مرد همچين روزي نبود
که غيرت بميره به دست يه خنجر عمود
خنجر به دست، يکي بود ما همکارشيم
که توي جهنم، ما هم با اون همبالشيم
خطاب به اون پسر که «چه‌قدر مي‌توني کثيف باشي؟
کاري که تو کردي، بدتر بود از اسيد پاشي»

تو که حاضري خود رو بکشي واسه حسين (ع)
تو که محرم رو سياه مي‌پوشي واسه حسين (ع)
حسين (ع) گفت اگه دين نيست، باشيم آزادمرد
نه واسه يه سي‌دي کثيف کنيم بازار رو گرم
اون دختر، زحمت‌ها کشيد تا به شهرتي رسيد
واسه لذت بردن از اسمش يه مهلتي بديد
«گفتيد «صحبتي جديده، نوبت همينه
با سرعتي عجيب، چه تهمتي زديد!

پس کجا رفته غيرت مرداي اين شهر شلوغ؟
تموم شهر پر شده از مردم سر تا پا دروغ

الکي تبصره نزن، خودتو تبرئه کني
تو عقل داشتي، خود تو رهبر خودي
ولي دونسته خودت رفتي عقب گناه
پس بشين تو منتظر غضب خدا

ولي نه! ماهي رو هر وقت که از آب بگيري تازه‌ست
پس بدون که راه واسه برگشت، باز هست
بايد راه بست به تبليغ بيشتر
و سعي کرد براي تبديل خويشتن
به انسان واقعي با همه‌ي صفات
باانصاف و واقع‌بين، حاضر واسه‌ي دفاع

مي‌گم به اونايي که واسه باقي حرف تشنه‌ن
«شک نکن! تو همين حالا سي‌دي رو بشکن.

+ نوشته شده توسط آرش در و ساعت |


Powered By
BLOGFA.COM